Naša Misia

Stránka DiamondLily bola vytvorená, aby uľahčila život ženám. Pokiaľ ide o zdravie žien, chceme pomôcť všetkým ženám od prvej menštruácie až po menopauzu vo všetkých fázach života.

Naším poslaním je poskytovať riešenia, tipy a rady pre všetky zdravotné problémy žien,ktoré vznikajú, či už je to:

DiamondLily

  • inkontinencia
  • svalová slabosť panvového dna
  • antikoncepcia
  • plodnosť, tehotenstvo
  • neplodnosť
  • menštruácia
  • intímne a sexuálne zdravie
  • hormóny
  • duševné zdravie
  • gynekológia a iné oblasti zdravia žien

DiamondLily je výnimočná, pretože tieto témy možno nájsť na jednom mieste na našich stránkach a komplexne. To vám ušetrí čas a energiu!

Inkontinencia

Jednou z našich najvýznamnejších oblastí je inkontinencia a zdravie panvového dna: 1 z 3 žien trpí nejakým druhom ochorenia panvového dna, ako je „kvapka moču“. Táto sťažnosť sa týka nielen starších žien, ale okrem iného aj žien po pôrode, matiek bez ohľadu na vek. Kvôli stigme sa však ženy neodvážia o tom hovoriť a zvyčajne sa obrátia na špecialistu až po 6-8 rokoch. Naším poslaním je to zmeniť, pretože problém by sa mohol včas zvrátiť a riešiť. Za týmto účelom sa snažíme, aby inkontinencia bola čo najviac známa, aby sa príznaky a nepríjemné momenty v živote našich žien odstránili čo najskôr a tie mohli žiť kvalitný život.

Antikoncepcia

Našou ďalšou oblasťou, o ktorej sa snažíme informovať dámy, je antikoncepcia. Nájdenie najvhodnejšej metódy antikoncepcie nie je ľahká úloha, navyše to, čo je najoptimálnejšie, sa môže veľmi líšiť individuálne. Naším poslaním je zavádzať dostupné metódy, šíriť správy o novinkách, zvyšovať povedomie o nebezpečenstvách a vedľajších účinkoch každej metódy, rozptýliť určité mylné predstavy a ponúknuť alternatívne, modernejšie riešenia.

DiamondLily

VLASTNOSTI STRÁNKY

Internetový obchod

Internetový obchod DiamondLily ponúka len tie najmodernejšie a špecializované produkty, ktoré ponúkajú inovatívne riešenia zdravotných problémov žien. Naše prémiové produkty vyberáme s osobitnou starostlivosťou, pretože naším cieľom je poskytovať bezpečné riešenia problémov.

Blog

Na blogu DiamondLily zdieľame články vedeckého zamerania, ktoré sú napísané ľahko a zrozumiteľne. Okrem našich vlastných príspevkov ponúkame na našom blogu aj možnosť vyjadriť vaše názory: každý môže odoslať zaujímavé články, ktoré zverejňujeme po vyhodnotení nezávadnosti obsahu!

Skupina na Facebooku

DiamondLily je tak odhodlaná pomáhať ženám, že tiež spustila uzavretú facebookovú skupinu o gynekologických otázkach. V skupine Všetko o gynekológii môžu členky zdieľať svoje gynekologické problémy, skúsenosti, názory a otázky. Skupina tiež zahŕňa gynekológov – lekárov, ktorí poskytujú profesionálne odpovede na otázky, ktoré Vás trápia.

Veríme, že DiamondLily bude komunitným miestom pre všetky slovenské ženy, ktoré sa môžu na nás s dôverou obrátiť!

DiamondLily